Vertybės ir filosofija

Plaukų priauginimas nėra tik plaukų priklijavimas, tai yra bendravimas, išklausymas, emocija ir nuolatinė kūryba. Mūsų tikslas kasdien sukurti kažką naujo, kažką specialaus ir ypatingo, kažką būtent Jums. Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui- tai mūsų prioritetas ir ilgametės sėkmės paslaptis

Lusso Boutique

Ilgametė patirtis

Pažintį su plaukų priauginimo procedūra pradėjome prieš dešimtmetį. Dauguma mūsų dabartinių klientų susiduria su daugybe klausimų- kas geriau, ką pasirinkti, ar verta? Plaukų priauginimo procedūra vis dar yra apipinta daugybe mitų ir gandų, todėl esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus ir pasidalinti ne tik profesine, bet ir asmenine patirtimi. Galvojate apie prisegamus tresus, norėtumėte plaukų priauginimo, o galbūt svarbiai dienai reikia susikurti svajonių šukuoseną? Mes esame tam, jog Jums padėtume!

Profesionalumas

Esame pirmoji Lietuvoje išskirtinai plaukų priauginimo srityje besispecializuojanti grožio studija. Šiai sričiai skiriame visą dėmesį ir laiką, visi mūsų darbai sukasi tik apie plaukų priauginimą- tiesioginį darbą su klientais ir patirties perteikimą mokiniams- todėl drąsiai vadiname save šios srities profesionalais. Mūsų meistrams ši profesija yra didžiausias hobis ir mylimiausias darbas.

Skirtingi metodai

Skirtingi klientų norai ir galimybės verčia plaukų priauginimo industriją nertis iš kailio nuolat ieškant naujovių ir bandant patenkinti visų klientų lūkesčius. Mūsų tikslas- padėti Jums gauti maksimaliai gerą rezultatą, pasitelkiant visas įmanomas technologijas,ir jų specifiką. Šiuo metu dirbame su šešiomis technologijomis ir jų skaičių didiname kaskart rinkoje pasirodžius naujiems metodams.

Dėmėsys, lojalumo programos

Vadovaujamės principu, jog kiekvienas klientas vienodai svarbus ir ypatingas. Visuomet kantriai išklausome ir nuoširdžiai patariame kiekvienam. Vertiname punktualumą, dėmesį ir pagarbą kiekvienam- manome, jog šios vertybės tai dalis mūsų ilgametės sėkmės.

Laikas

Jūsų patogumui, plaukus ir kitas plaukų priauginimui naudojamas priemones turime salone, todėl Jums nereikės laukti kelias savaites, kol atkeliaus Jūsų plaukai. Taip pat galime pasiūlyti kelių rūšių plaukus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius. Ateikite, pasižiūrėkite, išsirinkite ir nuspręskite kokios spalvos, ilgio ir rūšies plaukų norite.

Nuo pradžių iki pabaigos

Plaukų priauginimas nėra tik technika. Tai yra bendravimas, konsultavimas ir nuolatinė kūryba. Procedūra prasideda nuo kliento išklausymo, supažindinimo su procedūros galimybėmis, metodų skirtumais, pasekmėmis ir priežiūros subtilybėmis. Svarbu, jog jau atliktas plaukų priauginimas būtų reikiamai apipavidalinamas ir sumodeliuotas. Esant reikalui, atliekame ir dažymą, plaukų gydymo, atstatymo, cheminio tiesinimo procedūras. Tik sistemingai- nuo pradžių iki pabaigos- atlikta procedūra padės pasiekti geriausią rezultatą.