Informacija pirkėjui

Kodėl mes?

Plaukai – mūsų darbas ir hobis, tam skiriame visą dėmesį ir laiką, nuolat tobulinamės, ieškome naujovių, bendradarbiaujame su šios srities profesionalais iš viso pasaulio, idant maksimaliai patenkintume Jūsų poreikius.

Mes Jums siūlome:

Ilgametę patirtį Galime patarti ir pasidalinti asmeniniais bei profesiniais atradimais.
Prekių įvairovę Pateikiame platų prekių asortimentą, priimame indvidualius užsakymus, užsiimame didmenine prekyba.
Neribotas galimybes Domimės novatoriškiausiomis plaukų prailginimo technologijomis ir karščiausiomis šios srities naujienomis. Neradote ieškomos prekės? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime patenkinti Jūsų poreikį.
Konkurencingas kainas ir bendradarbiavimo galimybes Rasime prekę pagal kiekvieno galimybes.Siūlome lanksčią nuolaidų sistemą didmeninkams. Prekes Jums patogiausiu būdu pristatome per 1-2 dienas.

 

Apie prekes

Visi siūlomi plaukai yra 100% natūralūs plaukai. Prie kiekvienos prekės pateiktas išsamus aprašymas. Prie plaukų rinkinių pridedame priežiūros instrukciją.

Konsultavimas

Idant maksimaliai patenkintume jūsų lūkesčius visuomet dalinamės savo asmenine ir profesine patirtimi.

Vilniuje konsultacijoms laukiame jūsų Mindaugo g. 23a. Susitikimo laiką derinkite iš anksto telefonu +37063395643

Negalintiems atvykti visuomet patarsime el. paštu ir telefonu. Į visus laiškus atsakome greičiau nei per 24h.

Prekių pristatymas

Prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus ir užsienio šalis. Priklausomai nuo prekių vertės siuntimą apmokame mes arba pirkėjas. Siunta paštu Lietuvoje pasiekia pirkėją per 2 dienas, autobusu per 2-5h. Į užsienio šalis (Italija, Ispanija, Prancūzija, Anglija, Airija, Norvegija..) siuntinys paštu atkeliauja per 5-7 dd.

Grąžinimo garantija

Jei gauta prekę nepatenkino jūsų lūkesčių galite ją grąžinti arba pakeisti kita. Prekių grąžinimo garantiją vykdome remdamiesi Lietuvos Respublikos įstatymais dėl prekių grąžinimo ir keitimo tvarkos.