Kaip išsirinkti?

Plaukų priauginimo procedūra yra apipinta mitais ir persmelkta įvairių galimybių. Jei apsilankėte mūsų svetainėje, greičiausiai ieškote atsakymų, į dažniausiai užduodamus klausimus.

Norite savo plaukams pridėti ilgio, galbūt tik šiek tiek tankumo, o gal trokštate ekstremalių pokyčių? Dvejojate kokią technologiją pasirinkti ir kiek pinigų reikėtų skirti?

Pateikėme informaciją, padėsiančią susipažinti su procedūros subtilybėmis ir skirtumais. Individualiai, nemokamai konsultacijai galite registruotis tel nr. +37062997733

1. Spalva


Spalvą standartiškai derina meistras. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog paletėje nėra visų įmanomų plaukų spalvų. Jei nerandate savo plaukų spalvos paletėje, greičiausiai reikės padažyti/patonuoti Jūsų natūralius arba priauginamus plaukus.

2. Ilgis


Norinčioms itin natūralaus efekto, rekomenduojame vadovautis šia proporcija- kuo Jūsų plaukai trumpesni, tuo trumpesnius priauginamus plaukus rinkitės.
Taip pat turėkite omenyje, kad kuo ilgesnių plaukų norite, tuo daugiau sruogelių reikės pridėti.

3. Priauginimo būdas

Šiuo metu dirbame su 5 populiariausia plaukų priauginimo būdais. Trumpas aprašymas, suteiks informacijos ką geriau pasirinkti.

4. Plaukų kiekis

Mano plaukai labai trumpi, noriu ilgų plaukų

Jums reikės daug sruogelių (120-170vnt ), kad pasiektume natūralių plaukų efektą. Taip pat reikalingas modelinis iškarpymas.

Mano plaukai vidutinio ilgio ir storio, noriu ilgų plaukų

Jums reikės standartinio plaukų priauginimo- apie 100 sruogelių.

Mano plaukai vidutinio ilgio ir ploni, noriu palikti ilgį, bet pridėti daugiau apimties

Jums reikės apie 50 sruogelių ir tinkamo kirpimo

Mano plaukai labai ploni, noriu ilgio ir tankio

Jums reikės apie 70-100 sruogelių. Taip pat rekomenduotume atidžiai rinktis priauginimo būdą, kad dar labiau nepažeistumėte plauko.