Kaip išsirinkti?

Plaukų priauginimo procedūra yra apipinta mitais ir persmelkta įvairių galimybių. Jei apsilankėte mūsų svetainėje, greičiausiai ieškote atsakymų, į dažniausiai užduodamus klausimus.

Norite savo plaukams pridėti ilgio, galbūt tik šiek tiek tankumo, o gal trokštate ekstremalių pokyčių? Dvejojate kokią technologiją pasirinkti ir kiek pinigų reikėtų skirti?

Pateikėme informaciją, padėsiančią susipažinti su procedūros subtilybėmis ir skirtumais. Individualiai, nemokamai konsultacijai galite registruotis tel nr. +37062997733

1. Spalva

 

Spalvą standartiškai derina meistras. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog paletėje nėra visų įmanomų plaukų spalvų. Jei nerandate savo plaukų spalvos paletėje, greičiausiai reikės padažyti/patonuoti Jūsų natūralius arba priauginamus plaukus.

2. Ilgis

Norinčioms itin natūralaus efekto, rekomenduojame vadovautis šia proporcija- kuo Jūsų plaukai trumpesni, tuo trumpesnius priauginamus plaukus rinkitės.
Taip pat turėkite omenyje, kad kuo ilgesnių plaukų norite, tuo daugiau sruogelių reikės pridėti.

3. Priauginimo būdas

Šiuo metu dirbame su 5 populiariausia plaukų priauginimo būdais. Trumpas aprašymas, suteiks informacijos ką geriau pasirinkti.

Mikro žiedeliai
Priauginimui mikro žiedelių metodu naudojami maži aliuminiai žiedeliai, įlieti silikonu. Mikro žiedelių metodas yra populiarus ir pripažįstamas visame pasaulyje dėl to, jog yra greitai atliekamas ir visiškai nežalingas plaukams. Plaukus priauginant žiedeliais nėra nenaudojamas karštis ir klijai.

Netiks

Labai ploniems, silpniems plaukams
Labai trumpiems plaukams
Mėgstantiems rišti aukštą uodegą

Išnešiojimo laikas:

2-4 mėn

Nano žiedeliai

Nano žiedelių metodas- naujausias, mažiausiai matomas ir jaučiamas žiedelių priauginimo metodas. Tokiam priauginimui naudojami itin maži aliuminiai žiedeliai, įlieti silikonu. Būdas visiškai nežalingas, nematomas, praktiškai nejaučiamas.

Netiks

Labai trumpiems plaukams

Išnešiojimo laikas:

1,5-3 mėn

Keratino kapsulė

Priauginimas keratino kapsule yra vienas seniausių ir populiariausių plaukų priauginimo būdų. Priauginimas keratino kapsule atliekamas karštu aparatu lydant keratino klijus ir klijuojant sruogą prie kliento plauko. Šis priauginimo būdas vizualiai atrodo visai nepastebimas, yra patogus klientui ir ilgai išnešiojamas.

Netiks

Norintiems maksimaliai išsaugoti savo plauką

Išnešiojimo laikas:

4-6 mėn

Klijuojamos juostelės

Priauginimas klijuojamomis juostelėmis daromas sumuštinio principu- dedama klijuojamų plaukų juosta, per vidurį lieka kliento plaukas, ant viršaus klijuojama kita juosta. Itin greitas ir pasaulyje mėgstamas metodas.

Netiks

Nenorinčios išleisti labai daug (šis būdas yra brangiausias)
Norinčioms nedaug plaukų
Tiems, kas mėgsta rišti aukštą uodegą.

4. Plaukų kiekis

Mano plaukai labai trumpi, noriu ilgų plaukų

Jums reikės daug sruogelių (120-170vnt ), kad pasiektume natūralių plaukų efektą. Taip pat reikalingas modelinis iškarpymas.

Mano plaukai vidutinio ilgio ir storio, noriu ilgų plaukų

Jums reikės standartinio plaukų priauginimo- apie 100 sruogelių.

Mano plaukai vidutinio ilgio ir ploni, noriu palikti ilgį, bet pridėti daugiau apimties

Jums reikės apie 50 sruogelių ir tinkamo kirpimo

Mano plaukai labai ploni, noriu ilgio ir tankio

Jums reikės apie 70-100 sruogelių. Taip pat rekomenduotume atidžiai rinktis priauginimo būdą, kad dar labiau nepažeistumėte plauko.