Šukuosenos, cheminiai sušukavimai

Kasdieninis sušukavimas 15-25€
(galvos plovimas, kaukė, kasdieninis sušukavimas)

Proginė/vestuvinė šukuosena 17-60€
(šukuosenos kaina priklauso nuo kliento norų ir plaukų ilgio bei apimties. Šukuosenoms daromoms iki 8h taikomas papildomas mokestis.)

Ilgalaikis plaukų tiesinimas keratinu 30- 150€
(procedūros kaina priklauso nuo kliento plaukų ilgio ir tankio. Kaina pateikta su priemonių kaina.. Salone plaukų tiesinimas atliekamas su „Cocochoco“ produktais.)

Ilgalaikis plaukų garbanojimas 30-90€
( procedūros kaina priklauso nuo kliento plaukų ilgio ir tankio. Kaina pateikta su priemonių kaina.. Salone plaukų garbanojimas atliekamas su „Selective bluewave“ cheminio sušukavimo priemone. .)

Ilgalaikis braziliškas plaukų tiesinimas su CocoChoco keratinu – tai nauja plaukų priežiūros procedūra, pilnai atkurianti plauko struktūrą. Šios procedūros metu naudojamas CocoChoco keratinas – preparatas, skirtas specialiai braziliško plaukų tiesinimo procedūrai ir nesukeliantis toksinio apsinuodijimo! Toks plaukų gydymas ir vidinės struktūros atstatymas su CocoChoco priemonėmis paremtas keratino baltymu – pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymu. Tai natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir ištiesinti juos. Ši procedūra atstato netgi labai pažeistus plaukus, nekeisdamas plauko šerdies – kuo labiau pažeistas plaukas, tuo efektas geresnis. Atlikus procedūrą, plaukai įgauna žvilgesio, tampa paklusnūs, lengvai šukuojami, atsparūs drėgmei ir lietui. Braziliško tiesinimo Keratinu privalumai: – Gydo ir atkuria plaukus. – Ilgalaikis efektas (išliekantis 4-5 mėnesius). – Be cheminio poveikio procedūros atlikimo metu – nėra nemalonaus kvapo ir aitrių dūmų, tik malonus kokoso ir šokolado aromatas. – Sudėtyje yra tik natūralūs komponentai, tarp jų: natūralus keratinas ir negyvosios jūros komponentai. – Sudėtyje yra apsauga nuo aukštos tiesintuvo temperatūros poveikio. – Tiesinimo procedūrą galima atlikti po cheminio sušukavimo ir bet kokio tipo dažymo (praėjus 2 savaitėms po dažymo). – Plaukus galima dažyti praėjus savaitei po tiesinimo procedūros. – Po procedūros kliento plaukų sušukavimas trunka vidutiniškai 75% trumpiau. – Priemonę galima naudoti dažnai (nėra apribojimų), kliento amžius – nuo 13 metų. – Produktas notifikuotas Valstybinėje visuomenės sveikatos priežiūros tarnyboje prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Ilgalaikis plaukų garbanojimas naudojant SELECTIVE BLUEWAVE cheminio sušukavimo priemone- tai šiuolaikiška, labai švelni plaukams ir jų struktūrai cheminio sušukavimo procedūra. Naudojama priemonė neturi stipraus cheminėms priemonėms būdingo kvapo. Plaukai išlieka elastingi, blizgantys. Garbanos gaunamos elastingos, natūralios išvaizdos, plaukai nesišiaušia Sudėtyje esantys keratino proteinai ir kompleksas kondicionuojančių ir atstatančių medžiagų neleidžia plaukams išsausėti procedūros metu.

Pusiau ilgalaikis plaukų garanojimas naudojant SELECTIVE MILD TEXTURE cheminio sušukavimo priemonę be amoniako. Labai greita, saugi ir maloni paslauga. Garbanos išlieka 8-10 savaičių priklausomai nuo naudotos sukimo technikos, plaukų tipo bei vėliau naudojamų produktų. Plaukai įgauna puikią formą ir tekstūrą, išlieka minkšti, žvilgantys ir gyvybingi.