Salono kainynas

Plaukų priauginimas yra itin individuali procedūra, kurios kaina priklauso nuo norimų plaukų ilgio, priauginimo būdo, plaukų kokybės ir sudedamų sruogelių kiekio. Kainyne pateiktos preliminarios, orientacinės kainos, vadovaujantis principu, jog pilnam plaukų priauginimui reikia apie 100 sruogų, daliniam plaukų priauginimui apie 50 sruogų.

Tikslią procedūros kainą pasakyti galime kai matome jūsų plaukus ir žinome Jūsų pageidavimus.
Salone atliekame ir dažymą prieš/po priauginimo ar su priaugintais plaukais, pilnas ir dalines korekcijas, brazilišką tiesinimą ir plaukų gydymo/atstatymo procedūras


Dirbame tik su natūraliais, aukštos kokybės plaukais, itališkais Selective dažais ir profesionalia kosmetika iš Izraelio- Mon Platin.

Konsultuojame ir registruojame telefonu +37062997733

Plaukų priauginimas sruogelių metodu – mikro žiedeliais, nano žiedeliais, keratino kapsule.
50 cm- 55 cm ilgis:
Priauginėjant iki 80 sruogų 1 sruogos kaina (plaukai ir darbas) 2.5€     
Priauginėjant daugiau nei 80 sruogų 1 sruogos kaina (plaukai ir darbas) 2.3€    
60 cm.- 65 cm ilgis            
Priauginėjant iki 80 sruogų 1sruogos kaina (plaukai ir darbas) 2,7€      
Priauginėjant daugiau nei 80 sruogų 1 sruogos kaina (plaukai ir darbas) 2,5€

Į nurodytą kainą įeina pilno darbo- spalvos, sruogų skaičiaus, priauginimo būdo parinkimo, plaukų uždėjimo, kirpimo, modeliavimo, sušukavimo – ir plaukų kaina.          

Plaukų priauginimas sruogelių technolgija yra itin kruopštus darbas, kurio metu ant jūsų plaukų sruogos tvirtinama nedidelė priauginamų plaukų sruoga. Technika leidžia sukurti maksimaliai natūralų efektą, sruogas išdėstyti po visą galvą, sukurti natūralų kritimą ir patogų plaukų nešiojimą. Kiekviena technika turi savo pliusų ir minusų, todėl kiekvienu atveju metodą deriname individualiai.

Procedūros trukmė 1,5-3 val.

Plaukų priauginimo sruogelių metodu korekcija:

Dalinė priaugintų plaukų korekcija: 10-40€
(kelių iškritusių sruogelių sudėjimas, sruogelių pataisymas, plaukų iššukavimas,sušukavimas )

Pilna priaugintų plaukų korekcija 20-90€
(praiaugintų plaukų nuėmimas, iššsukavimas, galvos plovimas, sruogų perdarymas, uždėjimas atgal)

Tiksli kaina priklauso nuo priaugintų sruogų skaičiaus ir priaugintų plaukų būklės. Korekcija priklausomai nuo priauginimo būdo ir kliento poreikių atliekama kas 1,5- 6 mėn.

Plaukų priauginimas klijuojamomis juostomis
50 cm- 55 cm ilgis:
80g- 20 juostų: Plaukai ir darbas 200 eurų.
160g.- 40 juostų: Plaukai ir darbas 350 eurų.
60 cm.- 65 cm ilgis
100g- 20 juostų:Plaukai ir darbas 300 eurų. 
200g.- 40 juostų: Plaukai ir darbas 500 eurų.Plaukų priauginimas klijuojamomis juostomis- yra vienas iš naujausių plaukų priauginimo būdų. Priauginimas atliekamas „sumuštinio“ princpu: plaukų juostelės klijuojamos iš apačios ir ant viršaus kliento plaukų. Šis priauginimo būdas yra itin greit atliekamas, vizualiai atrodo visai nepastebimas, yra patogus klientui.  Korekcija atliekama po 1,5-2,5 mėnesių.

Procedūros trukmė: 1-1.5val

Korekcija:
30-90 eurų.
(nuėmimas, iššukavimas, galvos plovimas, sruogos sutvarkymas, uždėjimas atgal)

Kitos paslaugos prie plaukų priauginimo:

Meistro konsultacija – nemokama
Galvos plovimas sušukavimas su priaugintais plaukais 15-30€
Kirpimas po priauginimo, modeliavimas iš kito meistro 10-15€
Sruogų perdarymas iš treso nuo 20
Priaugintų plaukų nuėmimas 15-50€
Susivėlimų iššukavimas 10-30€

Plaukų priauginimas su kliento plaukais:

Mikro žiedelių technologija 0,6€
Keratino technologija 1s. 0,6€
Lipdukų technologija 30-90eur.

Prisegami tresai

Meistrų konsultacija- nemokama.
Prisegamų tresų prisegimas, pakirpimas- 10-15 eur
Prisegamų plaukų dažymas/ tonavimas- 20-50 eur

Dažymas

Plaukų šaknų dažymas 30-50€
Visų plaukų dažymas 35-90€
Plaukų dažymas sruogelėmis 30-70€

Gydomosios, atstatomosios procedūros, ilgalaikės procedūros

Plaukų gydymas mineralais
(galvos plovimas, galvos masažas, kaukė, gydymoji priemonė, kasdieninis sušukavimas)
Procedūros kaina: 15-20€
5 procedūrų kursas 70-90€Galvos odos pilingas
(galvos plovimas, galvos masažas, kaukė, gydomoji priemonė, kasdieninis sušukavimas)
Procedūros kaina: 12-20€Plaukų rekonstrukcija DENSI FILL
(galvos plovimas, galvos masažas, kaukė, gydymoji priemonė, kasdieninis sušukavimas)
Procedūros kaina: 30-40€

Procedūra skatinanti plaukų augimą
(galvos plovimas, galvos masažas, kaukė, gydymoji priemonė, kasdieninis sušukavimas)
Procedūros kaina: 15-20€
5procedūrų kursas: 70-90€
Ilgalaikis plaukų tiesinimas keratinu 30- 150€
(procedūros kaina priklauso nuo kliento plaukų ilgio ir tankio. Kaina pateikta su priemonių kaina.. Salone plaukų tiesinimas atliekamas su „Cocochoco“ produktais.)

APIE PROCEDŪRAS:

Plaukų gydimas mineralais – Olio Mineralizzante procedūra puikiai tinka dehidratavusiam ir nusilpusiam plaukui. Mineralai atstato pažeistą plauko struktūrą, plauko paviršiuje sudaro molekulinę plėvelę, suteikia plaukams gyvybingumo, elastingumo, lengvina iššukavimą. Sušvelnina cheminių priemonių poveikį. Rekomenduojamas prieš ir po cheminio sušukavimo bei plaukų šviesinimo procedūrų. Maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojame 5 procedūrų kursą.
Procedūros trukmė: 50-60min
Galvos odos pilingas nuvalo suragėjusias ląsteles ir riebalų rūgštis, kurios trukdo plaukų mitybai ir augimui. Po tokių procedūrų, plaukai tampa puresni, greičiau auga. Jeigu jūsų plaukai labai slenka, galvos odos pilingas kaip tik jums. Profilaktiškai šią procedūrą galima kartoti 6-8 kartus per metus. Pilingas gerina plaukų šaknų aprūpinimą reikiamomis medžiagomis, deguonies apytaką, stimuliuoja odos tonusą. Idealiausia, jei pilingą darysite kartą per mėnesį. Ypač jis rekomenduojamas jaunoms merginoms bei moterims. Mat iki 23-ejų metų organizmas išskiria itin daug rūgščių, kurios blokuoja galvos odos poras ir taip skatina plaukų riebalavimąsi, pleiskanų atsiradimą ir kt. problemas.

Procedūros trukmė: 50-60min
Plaukų rekonstrukcija DENSI FILL – tikra naujiena grožio industrijoje! tai plaukus atnaujinantis kompleksas, tinkantis visų tipų bei struktūrų plaukams. Formulė pritaikyta net ir labai pažeistiems, išsausėjusiems bei žvilgesį praradusiems plaukams. Densi Fill kompleksas praturtintas didelėmis šilko baltymo molekulėmis ir sojos proteinais, kurių dėka plaukams suteikiamas prabangus žvilgesys. Procedūros metu plaukai įgaus sveikų, žvilgančių, ypatingai minkštų plaukų išvaizdą ir energiją.
Procedūra tinka bet kokio tipo plaukams, nepriklausomai nuo spalvos, struktūros ar tipo. Į produkto sudėtį įeina juodieji ikrai ir kologenas, nėra formadehidų ir kenksmingų medžiagų.
Procedūros trukmė: 1-2h.

Procedūra skatinanti plaukų augimą– intensyvaus stimuliuojamojo poveikio procedūra nuo plaukų slinkimo, skatinanti plaukų augimą. Dėl intensyvaus Redensyl® ir ONCARE kompleksų poveikio bei sudėtyje esančių vertingų veikliųjų medžiagų procedūros metu naudojamas losjonas sureguliuoja fiziologinius procesus, skatina ląstelių apykaitą ir gerina mikrokraujotaką, taip didindamas plaukų kiekį augimo fazėje. Losjonas lėtina plauko svogūnėlio nykimo ir senėjimo procesus, sustiprina nusilpusių plaukų struktūrą, tokiu būdu lėtindamas plaukų slinkimą tiek vyrams, tiek moterims.

Ilgalaikis braziliškas plaukų tiesinimas su CocoChoco keratinu – tai nauja plaukų priežiūros procedūra, pilnai atkurianti plauko struktūrą. Šios procedūros metu naudojamas CocoChoco keratinas – preparatas, skirtas specialiai braziliško plaukų tiesinimo procedūrai ir nesukeliantis toksinio apsinuodijimo! Toks plaukų gydymas ir vidinės struktūros atstatymas su CocoChoco priemonėmis paremtas keratino baltymu – pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymu. Tai natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir ištiesinti juos. Ši procedūra atstato netgi labai pažeistus plaukus, nekeisdamas plauko šerdies – kuo labiau pažeistas plaukas, tuo efektas geresnis. Atlikus procedūrą, plaukai įgauna žvilgesio, tampa paklusnūs, lengvai šukuojami, atsparūs drėgmei ir lietui. Braziliško tiesinimo Keratinu privalumai: – Gydo ir atkuria plaukus. – Ilgalaikis efektas (išliekantis 4-5 mėnesius). – Be cheminio poveikio procedūros atlikimo metu – nėra nemalonaus kvapo ir aitrių dūmų, tik malonus kokoso ir šokolado aromatas. – Sudėtyje yra tik natūralūs komponentai, tarp jų: natūralus keratinas ir negyvosios jūros komponentai. – Sudėtyje yra apsauga nuo aukštos tiesintuvo temperatūros poveikio. – Tiesinimo procedūrą galima atlikti po cheminio sušukavimo ir bet kokio tipo dažymo (praėjus 2 savaitėms po dažymo). – Plaukus galima dažyti praėjus savaitei po tiesinimo procedūros. – Po procedūros kliento plaukų sušukavimas trunka vidutiniškai 75% trumpiau. – Priemonę galima naudoti dažnai (nėra apribojimų), kliento amžius – nuo 13 metų. – Produktas notifikuotas Valstybinėje visuomenės sveikatos priežiūros tarnyboje prie Sveikatos apsaugos ministerijos.