Apie mus

Plaukų priauginimas nėra tik plaukų priklijavimas, tai yra bendravimas, išklausymas, emocija ir nuolatinė kūryba. Mūsų tikslas kasdien sukurti kažką naujo, kažką specialaus ir ypatingo, kažką būtent Jums. Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui- tai mūsų prioritetas ir ilgametės sėkmės paslaptis

Lusso Boutique

Ilgametė patirtis

Pažintį su plaukų priauginimo procedūra pradėjome prieš dešimtmetį. Dauguma mūsų dabartinių klientų susiduria su daugybe klausimų- kas geriau, ką pasirinkti, ar verta? Plaukų priauginimo procedūra vis dar yra apipinta daugybe mitų ir gandų, todėl esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus ir pasidalinti ne tik profesine, bet ir asmenine patirtimi. Galvojate apie prisegamus tresus, norėtumėte plaukų priauginimo, o galbūt svarbiai dienai reikia susikurti svajonių šukuoseną? Mes esame tam, jog Jums padėtume!

Profesionalumas

Esame pirmoji Lietuvoje išskirtinai plaukų priauginimo srityje besispecializuojanti grožio studija. Šiai sričiai skiriame visą dėmesį ir laiką, visi mūsų darbai sukasi tik apie plaukų priauginimą- tiesioginį darbą su klientais ir patirties perteikimą mokiniams- todėl drąsiai vadiname save šios srities profesionalais. Mūsų meistrams ši profesija yra didžiausias hobis ir mylimiausias darbas.

Skirtingi metodai

Skirtingi klientų norai ir galimybės verčia plaukų priauginimo industriją nertis iš kailio nuolat ieškant naujovių ir bandant patenkinti visų klientų lūkesčius. Mūsų tikslas- padėti Jums gauti maksimaliai gerą rezultatą, pasitelkiant visas įmanomas technologijas,ir jų specifiką. Šiuo metu dirbame su šešiomis technologijomis ir jų skaičių didiname kaskart rinkoje pasirodžius naujiems metodams.

Dėmėsys, lojalumo programos

Vadovaujamės principu, jog kiekvienas klientas vienodai svarbus ir ypatingas. Visuomet kantriai išklausome ir nuoširdžiai patariame kiekvienam. Vertiname punktualumą, dėmesį ir pagarbą kiekvienam- manome, jog šios vertybės tai dalis mūsų ilgametės sėkmės.

Laikas

Jūsų patogumui, plaukus ir kitas plaukų priauginimui naudojamas priemones turime salone, todėl Jums nereikės laukti kelias savaites, kol atkeliaus Jūsų plaukai. Taip pat galime pasiūlyti kelių rūšių plaukus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius. Ateikite, pasižiūrėkite, išsirinkite ir nuspręskite kokios spalvos, ilgio ir rūšies plaukų norite.

Nuo pradžių iki pabaigos

Plaukų priauginimas nėra tik technika. Tai yra bendravimas, konsultavimas ir nuolatinė kūryba. Procedūra prasideda nuo kliento išklausymo, supažindinimo su procedūros galimybėmis, metodų skirtumais, pasekmėmis ir priežiūros subtilybėmis. Svarbu, jog jau atliktas plaukų priauginimas būtų reikiamai apipavidalinamas ir sumodeliuotas. Esant reikalui, atliekame ir dažymą, plaukų gydymo, atstatymo, cheminio tiesinimo procedūras. Tik sistemingai- nuo pradžių iki pabaigos- atlikta procedūra padės pasiekti geriausią rezultatą.

Meistrai

Mūsų salono tikslas- aukščiausios kokybės paslaugos ir nuoširdus dėmesys kiekvienam klientui.
Dėl šių tikslų mūsų komanda kasdien dirba.

Karolina

Viena pirmųjų Lietuvoje plaukų priauginimo meistrių,
savo pažintį su priaugintais plaukais pradėjusi nuo asmeninės patirties - didelio noro turėti ilgus plaukus.

Savo plaukais negaliu skūstis, tačiau kažkada jų visai nevertinau- mėgau eksperimentuoti- plaukus tamsinau, smarkiai balinau, kasdien tiesindavau ir plaudavau…
To pasekoje iš storų ilgų plaukų šukuoseną teko kardinaliai pakeisti į trumpą kirpimą. Nesijaučiau komfortiškai, todėl ėmiau ieškoti kaip susigrąžinti plaukų grožį. Tuomet mano akiratyje atsirado plaukų priauginimas, kuris tuo metu buvo mitais ir gandais apipinta itin brangi procedūra. Apsilankiusi pas plaukų priauginimo meistrą nelikau patenkinta, rodos, žinojau, kaip viskas turėtų būti, bet niekas to negalėjo įgyvendinti.
Pradėjau domėtis- skaičiau užsienio portalus, forumus, žiūrėjau daugybę video, vėliau žinių alkis atvedė į kirpėjų- stilistų mokymus. Iš pradžių tai buvo smagus hobis, vėliau virtęs darbu. Šiandien tai jau daugiau nei darbas- tai aistra ir gyvenimo būdas.

Meistrė Karolina yra baigusi kirpėjo- stilisto mokymus, puikiai supranta koloristiką, įvairias dažymo technikas ir beveik visus plaukų priauginimo metodus. Per tiek darbo metų susikūrė daugybę skirtingų įvaizdžių, dirba su įvairiais iššūkio vertais plaukais po traumų ir chemoterapijų.
Turi daugiau kaip 7 metų aktyvaus darbo su klientais ir studentais patirties.
Tarptautinių konferencijų ir mokymų dalyvė, vienintelė Lietuvoje sertifikuota Great Lengths trenerė ir meistrė, dirbanti su GL Volume technika.
Visuomet su šypsena, su dideliu noru padėti, patarti ir pasidalinti tiek asmenine tiek profesine patirtimi.

Božena

Plaukų priauginimo meistrė, beveik visą darbo patirtį sukaupusi dirbama grožio industrijoje.
Božena turi metų darbo su plaukų priežiūros kosmetika patirties, todėl puikiai patars, kas geriausiai tinka Jūsų plaukams ir pasidalins informatyviomis žiniomis apie plaukų priežiūrą.
Atlieka plaukų gydymo atstatymo procedūras - tokias kaip plaukų botoksą ar keratininį tiesinimą.
Koncentruojasi į plaukų priauginimo keratino kapsulėmis techniką.

Laura

Salono meistrų dešinė ranka ir pirmas veidas, sutinkantis visus klientus.
Laura puikiai išmano viską apie plaukų priauginimo procedūrą ir gali atsakyti į bet kokį klausimą pasidalindama tiek asmenine tiek profesine patirtimi.
Yra baigusi bazinius plaukų priauginimo mokymus ir kartu su Karolina dirba tiek mokymuose tiek su procedūromis.
Organizuoja salono meistrų darbą, tvarko plaukus ir atlieka dažymus ir sušukavimus

Plaukai

Plaukų priauginimas yra procedūra, kurios sėkmė susideda iš kelių sudedamųjų dalių. Labai svarbi yra meistro darbo kokybė, svarbus ir kliento supratingumas ir priaugintų plaukų priežiūra, tačiau viskas prasideda nuo plaukų, kurie naudojami procedūrai atlikti.
Yra daugybė rūšių plaukų, daugybė vardų ir skirtingų nuomonių. Nesiginčysime ir nedetalizuosime kas yra “slaviški” plaukai, kas yra “braziliški” plaukai, ką reiškia žymėjimas “remy” ar “virgin”.
Kiekvienas meistras turi savo nuomonę ir patirtį kokie plaukai yra “geriausi”, kurie ne tokie geri.
Mes pasirinkome skaidrumą, kokybę ir patikimumą, todėl visus priauginimus atliekame su aukščiausios kokybės itališkais plaukais. Kiekvienas priauginimui naudojamas plaukų komplektas turi kilmės sertifikatą, yra pagamintas Europos Sąjungoje, atitinka aukštus ES standartus, turi ISO ir OGSAS sertifikatus.
Panaudotus plaukus aukojame Litlle Princess fondui, gaminančius perukus vėžiu sergantiems vaikams. Skatiname sąžiningą paslaugą ir atsakingą požiūrį į plaukus, nepropaguojame nežinomų gamintojų plaukų iš trečiųjų šalių, norime žinoti kokius plaukus naudojame ir suteikti klientams aukščiausios kokybės paslaugą.
Nuoširdžiai rekomenduojame pasidomėti kokius plaukus dedate ant savo galvos, nes nuo to priklauso nešiojimo kokybė ir jūsų plaukų sveikata.