Plaukų priauginimo metodai

Bendra informacija:

Plaukų priauginimą maždaug prieš 25 metus išrado italų kompanija Great Lengths, sukūrusi tuomet itin revoliucinį metodą, kaip prie natūralių plaukų saugiai ir patikimai pritvirtinti priauginamų plaukų sruogą. Nuo to laiko metodai smarkiai keitėsi, tobulėjo, tapo vis saugesni ir mažiau pastebimi.

Šiuo metu salone dirbame su 5 pačiomis populiariausiomis technikomis ir jų skaičių nuolat koreguojame atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir klientų poreikius. Klientams visada pabrėžiame, kad nėra vieno universalaus priauginimo būdo tinkamo kiekvienam plaukui.

Norime supažindinti Jus su kiekvienu metodu ir jo specifika, tačiau turėkite omenyje, kad metodą parinkti turėtų meistras, atsižvelgdamas į Jūsų plaukus ir norus. Salone meistrai teikia nemokamas konsultacijas, kurių metu gali patarti kas geriausia tinka Jums. Konsultacijoms reikalinga išankstinė registracija telefonu +37062997733

Plaukų priauginimas keratino kapsulėmis

Vienas pirmųjų plaukų priauginimo metodų, kai keratino klijų kapsulė lydoma karštomis žnyplėmis ir tvirtinama prie plauko suformuojant apvalią kapsulę. Metodas labai populiarus ir mėgstamas klientų dėl savo išnešiojimo laiko ir estetiško vaizdo galvoje.

Svarbu, kad kapsulė būtų suformuojama maždaug 1cm atstumu nuo galvos odos, taip nesukuriant natūraliam plaukui įtampos, kurios jis gali neatlaikyti.

Svarbu, jog sruogos storis būtų parinktas proporcingai savų plaukų tankiui.

Metodo korekcija atliekama maždaug po 3 mėnėsių, korekcijos metu plaukai nuiimami, suformuojama nauja kapsulė ir sruoga uždedama atgal.

Metodas tinkamas iš esmės visiems plaukų tipams,

Plaukų priauginimas keratino kapsulėmis
Plaukų priauginimas žiedeliais

Plaukų priauginimas žiedeliais

Mažiausiai populiarus metodas, mėgstamas klientų dėl savo paprastumo ir minimalios apkrovos plaukams, tačiau labiau jaučiamas ir pastebimas plaukuose, lyginant su kitomis technikomis. Korekcija atliekama maždaug kas 1,5- 2 mėnesius, korekcijos metu plaukai nuiimami, keičiamas žiedelis ir sruoga uždedama atgal.

Nerekomenduojame metodo jei norite sudėti labai daug plaukų, mažiau rekomenduojame šviesiems plaukams

Plaukų priauginimas ultragarso aparatu

Inovatyviausia plaukų priauginimo technika, kai sruogą su keratino kapsule lydoma be karščio, o ultaragarso aparatu ir formuojama ne apvali, o kvadratinė kapsulė. Kvadratinė kapsulė nesukuria plaukui tempimo ir yra malonesnė liečiant plaukus, mažiau jaučiama miegant ir šukuojantis. Taip pat suformuojant sruogą kvadratine kapsule priaugintų plaukų sruogos apima didesnį plotą, neišsiskiria sruogomis, todėl sukuriamas itin natūralus plaukų kritimas.

Technika sukurta kaip patobulinimas klasikiniam priauginimui karštu aparatu.

Svarbu, kad kapsulė būtų suformuojama maždaug 1cm atstumu nuo galvos odos, taip nesukuriant natūraliam plaukui įtampos, kurios jis gali neatlaikyti.

Svarbu, jog sruogos storis būtų parinktas proporcingai savų plaukų tankiui.

Metodo korekcija atliekama maždaug po 3 mėnesių, korekcijos metu plaukai nuiimami, suformuojama nauja kapsulė ir sruoga uždedama atgal.

Metodas tinkamas iš esmės visiems plaukų tipams.

Plaukų priauginimas ultragarso aparatu

Plaukų priauginimas klijuojamomis juostomis

Vienas naujausių plaukų priauginimo metodų, itin populiarus užsienio šalyse dėl savo paprastumo ir greito atlikimo. Priauginimas juostelėmis užtrunka vos 1 valandą ir yra beveik nejaučiamas.

Metodas paprastas, nenaudojamas karštis, sruogos suklijuojamos skirtingo pločio juostomis, atsižvelgiant į plaukų tankį ir kliento poreikius.

Metodo korekcija atliekama maždaug po 6 savaičių, metu plaukai nuiimami, dedama kita ir sruoga uždedama atgal.

Metodas tinkamas iš esmės visiems plaukų tipams, ypač rekomenduojamas atliekant dalinį priauginimą tankiui ar spalvai, gali būti maišomas su kitomis plaukų priauginimo technikomis.

Metodo nerekomenduojame klientams, mėgstantiems rišti aukštą uodegą ir neturintiems galimybės atlikti gana dažnas korekcijas.

Plaukų priauginimas klijuojamomis juostomis
Plaukų priauginimas klijuojamomis juostomis

Priaugintų plaukų priežiūra

Nešiojant priaugintus plaukus, norint juos nešioti saugiai ir komfortiškai, plaukus reikia tinkamai prižiūrėti -

  • Galvos plovimas su priaugintais plaukais turi vykti tik srove iš viršaus, plaukų plauti lenkiant žemyn galva kriauklėje negalima.
  • Priaugintų plaukų priežiūrai rekomenduojame naudoti profesionalias, kokybiškas plaukų priežiūros priemones. Šampūno sudėtyje turėtų nebūti sulfatų, parabenų ir aliejų. Šampūnu trinkite galvos odą lengvais sukamaisiais judesiais. Priaugintų plaukų velti, smarkiai trinti, negalima. Po galvos plovimo naudokite kaukę arba kondicionierių, šių priemonių nedėkite ant kapsulių, naudokite aliejus, spindesio, švelnumo, minkštumo plaukui suteikiančias priemones.
  • Išplovus plaukus galite džiovinti natūraliai arba išdžiovinti džiovintuvu. Rekomenduojame neiti miegoti šlapiais plaukais.
  • Priaugintus plaukus šukuoti reikia švelniai, šukuojant negalima draskyti, pešti. Šukuoti rekomenduojama specialiu, švelniu šepečiu, ir visuomet nuo galų į viršų.
  • Prieš einant miegoti. sportuojant, maudantis, reikia plaukus supinti į kasą ar surišti į uodegą.
  • Nepamirškite laiku atlikti priaugintų plaukų korekcijos.